Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686764
Pris fra 10 krtil 67 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (85% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Black
10 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Black billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68676
EAN: 4040849686764
Varenr.: 70352
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 0,5 m
15 kr
Til butik
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Sort - 0,5 m billede

Produktinformation

Med kun 0,5 m undgår du overskydende kabellængde, når enhederne står tæt på hinanden. Dette Luxorparts Cat. 6 UTP-netværkskabel er velegnet til computer, router, switch og netværksenhed og giver en stabil kablet forbindelse på korte stræk. Cat. 6-standarden sikrer båndbredde på 250 MHz og understøttelse af 1 Gb/s, hvilket gør kablet egnet til almindelige gigabit-netværk i hjem eller på kontor. UTP og RJ45 til almindelige netværksinstallationer Kablet er uskærmet (UTP) og har RJ45-stik i begge ender, så det passer til standard netværksporte på computer, router, switch og netværksenhed. I pakken: 1 stk. Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6, 0,5 m, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Netværkskabel
Artikel nr.: 69124
EAN: 4040849686764
Varenr.: 69124
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Black
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Black billede

Produktinformation

Oplev den pålidelige Goobay CAT 6 U/UTP CCA netværkskabelforbindelse på 0,5 meter i elegant sort. Dette kvalitets-kabel er designet til at levere hurtig og stabil internetforbindelse, ideelt til både hjemmet og kontoret. Med sine utroligt lave signaltab,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686764
Varenr.: 37844
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Sort (0,5m)
24 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 0,5 m - sort
25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Sort - 0.5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 0,5 m - sort
45 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10 kr10 krKøb
2Av-Cables DK15 kr15 krKøb
3Ultrashop19 kr19 krKøb
4EL-GROSSISTEN24 kr24 krKøb
5Boligcenter DK25 kr25 krKøb
6Proshop DK39 kr78 krKøb
7Vivas DK45 kr114 krKøb
8CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort i 86 dage. Den nuværende pris er 10 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202610 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret