Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849554230
Pris fra 28 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (59% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a U/UTP CU 5m Grey
28 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 5m Grey billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 55423
EAN: 4040849554230
Varenr.: 993077280
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a - Goobay - U/UTP, 5 m, grå
-39%39 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6a - Goobay - U/UTP, 5 m, grå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriknastfristrengetpresaflastningkobberledereFarve: GråKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 5 mNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6aTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-BPakketype: En grosMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 65 °CMin. driftstemperatur: -20 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.13g
EAN: 4040849554230
Varenr.: 1812074
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a U/UTP CU 5m Grey
39 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 5m Grey billede

Produktinformation

Opdag den pålidelige Goobay CAT 6a U/UTP CU netværkskabel i grå, der leverer exceptionel ydeevne til dine netværksbehov. Dette 5 meter kabel er designet til at understøtte hastigheder på op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt til streaming af høj kvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849554230
Varenr.: 39235
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m
-56%48 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Grå - 5m
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a - Goobay - U/UTP, 5 m, grå
-30%59 kr
Før 84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAT6a patchkabel - U/UTP, halogenfri, CU, Grå (5m)
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28 kr28 krKøb
2Boligcenter DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
5Proshop DK49 kr88 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m i 167 dage. Den nuværende pris er 28 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, grå kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret