Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941535
Pris fra 79 krtil 125 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (37% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 15m Black
79 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 15m Black billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94153
EAN: 4040849941535
Varenr.: 988526984
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 94153, 15 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Sort
86 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay (sort, LSZH)
99 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay (sort, LSZH) billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - sortGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfriSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 15 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.44g
EAN: 4040849941535
Varenr.: 1814287
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-35%116 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 15m Black
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6a S/FTP 15 m - Goobay (sort, LSZH)
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Sort - 15m
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK79 kr79 krKøb
2CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK116 kr165 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK119 kr188 krKøb
7Proshop DK125 kr164 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 15 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. mar. 202679 kr1 kr (1%)
18. feb. 202678 kr1 kr (1%)
20. dec. 202579 kr1 kr (1%)
17. dec. 202578 kr1 kr (1%)
12. dec. 202579 kr1 kr (1%)
11. dec. 202578 kr1 kr (1%)
10. dec. 202579 kr1 kr (1%)
9. dec. 202578 kr1 kr (1%)
7. dec. 202579 kr1 kr (1%)
6. dec. 202578 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret