Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849956096
Pris fra 25 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a S/FTP CU 1,5m White
25 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 1,5m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95609
EAN: 4040849956096
Varenr.: 987719814
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-67%29 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) billede

Produktinformation

kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) Kabellængde 1.5 m, Förpackning, : Bulk, Dobbelt afskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, CAT-6A-netværkskabel, der er egnet til 10 Gigabit Ethernet 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10/100/1000/10000 Mbit/s, S/FTP samlet afskærmning: afskærmning af aluminiumfolie for de enkelte ledningspar (PiMF) og aluminiumflet afskærmning for kabelkappen, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og 3µ forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Internetkablet er CAT-6A-testet (inkl. måleprotokol) og egnet til Power over Ethernet (PoE, PoE+). AWG, : 27/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 59 mm, Specifikation, : CAT 6A, Kabelkappen diameter, : 5.9 mm, Afskærmning klasse, : S/FTP (PiMF), Numre af skærm, : 2 x, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : CE, WEEE, Driftstemperatur op til, : 65 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 500 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : LSZH, Inder leder materiale, : CU (kobber).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849956096
Varenr.: C39974
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6a Goobay S/FTP 1,5 m - hvid
29 kr
Til butik
Netværkskabel Cat 6a Goobay S/FTP 1,5 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastningFarve: HvidKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 1.5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.06g
EAN: 4040849956096
Varenr.: 1810888
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 95609, 1,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
30,64 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6a S/FTP - Hvid - 1.5m
36 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 1,5m White
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6a Goobay S/FTP 1,5 m - hvid
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK25 kr25 krKøb
2Teknikproffset DK29 kr78 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4CS MEGASTORE DK30,64 kr69,64 krKøb
5Proshop DK36 kr75 krKøb
6Ultrashop39 kr39 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 86 dage. Den nuværende pris er 25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), hvid, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. mar. 202625 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret