Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849684081
Pris fra 18 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (74% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 3m Yellow
18 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 3m Yellow billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68408
EAN: 4040849684081
Varenr.: 988525210
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 3m Yellow
29 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 3m Yellow billede

Produktinformation

Oplev den høje kvalitet af Goobay CAT 6 UUTP CCA netværkskabel på 3 meter i en attraktiv gul farve. Dette kabel er designet til at levere hurtig og stabil netværksforbindelse, perfekt til både hjemmet og kontoret. Med sin U/UTP (Unshielded Twisted Pair) k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
EAN: 4040849684081
Varenr.: 106764
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 3 m - gul
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 3 m - gul billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - UTP - CAT 6 - formet - gulGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetFarve: GulImpedans: 100 OhmKabel længde: 3 mKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHS, ISO/IEC 11801 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.09g
EAN: 4040849684081
Varenr.: 1830620
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m
-44%33 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 3 m - gul
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Gul - 3m
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK33 kr82 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Proshop DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m i 168 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, gul kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202618 kr5 kr (22%)
14. maj 202623 kr1 kr (5%)
18. dec. 202522 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret