Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849684456
Pris fra 35 krtil 99 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 14. maj

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Green
35 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Green billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68445
EAN: 4040849684456
Varenr.: 988525236
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn
38 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts STP-modulkontakt RJ45 Cat.6 med bøjebeskyttelse 10-pakke
39 kr
Til butik
Luxorparts STP-modulkontakt RJ45 Cat.6 med bøjebeskyttelse 10-pakke billede

Produktinformation

Luxorparts STP-modulkontakter til Cat 6 giver en ren og ensartet afslutning på dine netværksinstallationer. Pakken indeholder 10 RJ45 (8/8) modulkontakter, der er velegnet til netværksinstallation, RJ45 Ethernet-kabler og Cat 6 netværk. Modellerne er Cat 6 | STP med skærmningstype FTP, hvilket betyder, at de er beregnet til brug sammen med afskærmede Cat 6-kabler i installationer, hvor du ønsker skærmet netværksforbindelse. Praktisk til installation og kabelaflastning Med RJ45 (8/8) stiktype passer kontakterne til RJ45 Ethernet-kabler, som bruges i mange netværksinstallationer. Den medfølgende bøjebeskyttelse aflaster kablet ved indgangen til stikket, så kappen ikke knækker lige bag kontakten ved almindelig håndtering. Det giver en mere overskuelig afslutning på dine kabler. 10-pak til flere kabler på én gang Pakken indeholder 10 modulkontakter, så du har til flere kabler eller et mindre netværksprojekt. Kontakterne monteres med et egnet presseværktøj til denne type stik. I pakken: 10x Luxorparts STP-modulkontakt RJ45 Cat.6 med bøjebeskyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Netværkskabel-tilbehør
Artikel nr.: 39921
EAN: 4040849684456
Varenr.: 39921
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 netværkskabel U/UTP 10 m - grøn
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 10m Green
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grøn kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 10 m
-49%50 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 netværkskabel U/UTP 10 m - grøn
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Grøn (10m)
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Grøn - 10m
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK38 kr77 krKøb
3Av-Cables DK39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Teknikproffset DK50 kr99 krKøb
7Vivas DK69 kr138 krKøb
8EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb
9Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn i 99 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet - grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202635 kr2 kr (6%)
14. maj 202633 kr6 kr (15%)
25. feb. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret