Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849684326
Pris fra 10 krtil 29 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Blue
10 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Blue billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68432
EAN: 4040849684326
Varenr.: 988525223
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Blå - 0,5 m
15 kr
Til butik
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Blå - 0,5 m billede

Produktinformation

Dette Cat. 6 UTP-netværkskabel på 0,5 m giver en fast kablet forbindelse uden unødvendig kabellængde. Det passer til computer, router, switch og netværksenhed, når enhederne står tæt på hinanden. Kablet er udstyret med RJ45-stik i begge ender og passer dermed til almindelige netværksporte. Længden på 0,5 m er velegnet, når enhederne eksempelvis er placeret på samme skrivebord eller i et rack. Cat. 6-hastighed til hverdagens netværk Cat. 6-kabeltypen understøtter en hastighed på 1 Gb/s og en båndbredde på 250 MHz, hvilket dækker typiske behov til internet, filoverførsel og streaming i hjemmet eller på kontoret. UTP-konstruktion Kablet er uskærmet (UTP), hvilket betyder, at det ikke har en ekstra metalskærm omkring lederne. I pakken: 1 stk. Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6, 0,5 m, blå.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Cat 6 U/UTP
Artikel nr.: 68982
EAN: 4040849684326
Varenr.: 68982
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m
-67%16 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 0.5 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 24/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 46.4 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.8 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849684326
Varenr.: C43266
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Blue
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Blå (0,5m)
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10 kr10 krKøb
2Av-Cables DK15 kr15 krKøb
3Teknikproffset DK16 kr65 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5EL-GROSSISTEN29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m i 87 dage. Den nuværende pris er 10 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202610 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret