Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955082
Pris fra 20 krtil 51 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 3m Netværkskabel Sort
20 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 3m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95508
EAN: 4040849955082
Varenr.: 988527496
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 3 m - Goobay - sort
-46%29 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 3 m - Goobay - sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sortGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 3 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.09g
EAN: 4040849955082
Varenr.: 1808736
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 3m Netværkskabel Sort
29 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 3m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

Opdag den fremragende kvalitet af goobay CAT 6 SFTP PiMF 3m Netværkskabel i sort. Dette kabel er designet til at levere hurtige og stabile internetforbindelser, ideelt til både hjemmet og kontoret. Med en længde på 3 meter giver det dig fleksibiliteten ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955082
Varenr.: 69543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Sort - 3m
35 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 3 m - Goobay - sort
-34%49 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-26%51 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20 kr20 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Proshop DK35 kr74 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Teknikproffset DK51 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 32 dage. Den nuværende pris er 20 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 3 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202620 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret