Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849508882
Pris fra 20,74 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 48,26 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,08 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 50888, 3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
20,74 kr
Til butik
Goobay 50888, 3 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Farve: 2
Artikel nr.: 50888
EAN: 4040849508882
Varenr.: 3007045
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 3m Grey
24 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay RJ45 S/FTP LSZH 3 m - grå
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay RJ45 S/FTP LSZH 3 m - grå billede

Produktinformation

wentronic - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - gråGenereltFarve: GråLængde: 3 mNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Teknologi: Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - han...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849508882
Varenr.: 1815591
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-71%32 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 3m Grey
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay RJ45 S/FTP LSZH 3 m - grå
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Grå - 3m
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK20,74 kr59,74 krKøb
2CompuMail DK24 kr24 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK32 kr81 krKøb
5Ultrashop39 kr39 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Proshop DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 17,96 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 20,74 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 3 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202620,74 kr2,26 kr (10%)
21. maj 202623 kr1 kr (4%)
16. maj 202624 kr3,26 kr (16%)
12. maj 202620,74 kr
11. maj 202620,75 kr
5. maj 202620,74 kr3,26 kr (14%)
4. maj 202624 kr3,26 kr (16%)
25. apr. 202620,74 kr3,26 kr (14%)
24. apr. 202624 kr3,26 kr (16%)
23. apr. 202620,74 kr2,66 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret