Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849682674
Pris fra 14 krtil 49 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Blue
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Blue billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - halogenfri, formet - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68267
EAN: 4040849682674
Varenr.: 987719684
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Blue
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Blue billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Blue, den ideelle løsning til hurtige og pålidelige forbindelser. Dette 1 meter lange netværkskabel er designet til at imødekomme de højeste standarder inden for datatransmission. Med S/FTP (Skærmet/Skærme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849682674
Varenr.: 38005
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - blå
19 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - blå billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - halogenfri, formet - blåGenereltAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Halogenfri, formetFarve: BlåImpedans: 100 OhmKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 1 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHS, ISO/IEC 11801 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849682674
Varenr.: 1810144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 68267, 1 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Blå
19,99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-63%29 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - blå
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Blå (1m)
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Blå - 1m
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4CS MEGASTORE DK19,99 kr58,99 krKøb
5Teknikproffset DK29 kr78 krKøb
6Vivas DK39 kr108 krKøb
7EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb
8Proshop DK49 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 37 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret