Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941917
Pris fra 33 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 5e Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 10m Netværkskabel Sort
33 kr
Til butik
goobay CAT 5e Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 10m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94191
EAN: 4040849941917
Varenr.: 988527024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort
37,3 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 5e 10 m - Goobay, F/UTP, vinkelstik, sort
-47%39 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 5e 10 m - Goobay, F/UTP, vinkelstik, sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sortGenereltAfskærmningsmateriale: FolieAWG American Wire Gauge: 26/7Egenskaber: Formetknastfri90° stikSmalpresaflastningFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 5ePar pr. kabel: 4 parTeknologi: Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.23g
EAN: 4040849941917
Varenr.: 1814923
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, F/UTP, sort, 10 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C)
-52%48 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 5e Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 10m Netværkskabel Sort
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 5e 10 m - Goobay, F/UTP, vinkelstik, sort
-37%59 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK33 kr33 krKøb
2CS MEGASTORE DK37,3 kr76,3 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort i 168 dage. Den nuværende pris er 33 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 5e - formet, knastfri, 90° stik - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202533 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret