Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686535
Pris fra 14 krtil 45 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (69% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ 45 UTP 7 meter uskærmet Sort
14 kr
Til butik
Goobay RJ 45 UTP 7 meter uskærmet Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 5e - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68653
EAN: 4040849686535
Varenr.: 70499
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ 45 UTP 7 meter uskærmet Sort
19 kr
Til butik
Goobay RJ 45 UTP 7 meter uskærmet Sort billede

Produktinformation

Goobay RJ 45 UTP 7 meter uskrmet - Sort Opdag den pålidelige forbindelse med Goobay RJ 45 UTP kabel i en praktisk længde på 7 meter. Dette uskrmede netværkskabel er ideelt til brug i hjemmet eller på kontoret, hvor du ønsker at forbinde enheder som comp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686535
Varenr.: 98844
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel RJ45 UTP Cat 5e 7,5 m - Goobay - sort
19 kr
Til butik
Netværkskabel RJ45 UTP Cat 5e 7,5 m - Goobay - sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 5e - formet, knastfri - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Egenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 7.5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 5ePar pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.13g
EAN: 4040849686535
Varenr.: 1816463
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT5E, 2 x RJ45, Sort (7,5m)
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel RJ45 UTP Cat 5e 7,5 m - Goobay - sort
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-35%45 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4EL-GROSSISTEN39 kr39 krKøb
5Vivas DK39 kr108 krKøb
6Teknikproffset DK45 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 163 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, sort, 7,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. dec. 202514 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret