Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849683398
Pris fra 7 krtil 36 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ 45 UTP 0,5 meter uskærmet RØD
Goobay RJ 45 UTP 0,5 meter uskærmet RØD billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - formet - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68339
EAN: 4040849683398
Varenr.: 70325
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-48%15 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 0.5 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, afskærmet CAT 5e LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, CAT-5e-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s, AWG, : 27/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 36.8 mm, Specifikation, : CAT 5e, Kabelkappen diameter, : 4.5 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 100 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat5e
EAN: 4040849683398
Varenr.: C39256
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel RJ45 Cat 5e Goobay 0,5 m - rød UTP
16 kr
Til butik
Netværkskabel RJ45 Cat 5e Goobay 0,5 m - rød UTP billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 5e - formet - rødGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetFarve: RødKabel længde: 50 cmKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 5ePar pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHSPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.02g
EAN: 4040849683398
Varenr.: 1994949
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ 45 UTP 0,5 meter uskærmet RØD
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT5E, 2 x RJ45, Rød (0,5m)
24 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro CAT 5e U-UTP Patch Cord - 0.5m - Rød - 0.5m
33 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel RJ45 Cat 5e Goobay 0,5 m - rød UTP
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7 kr7 krKøb
2Teknikproffset DK15 kr64 krKøb
3Boligcenter DK16 kr16 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5EL-GROSSISTEN24 kr24 krKøb
6Proshop DK33 kr72 krKøb
7Vivas DK36 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Den nuværende pris er 7 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, rød, 0,5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 20267 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret