Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849683572
Pris fra 9 krtil 42 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 5e U/UTP CCA 2m Grey
Goobay RJ45 CAT 5e U/UTP CCA 2m Grey billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68357
EAN: 4040849683572
Varenr.: 70310
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-45%16 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 2 m, Förpackning, : Bulk, Samlet, afskærmet CAT 5e LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, CAT-5e-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s, AWG, : 28/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 36.8 mm, Specifikation, : CAT 5e, Kabelkappen diameter, : 4.5 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 100 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej, Tilslutning, type, : RJ45 stik (8P8C).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat5e
EAN: 4040849683572
Varenr.: C39273
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 5e U/UTP CCA 2m Grey
19 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 5e U/UTP CCA 2m Grey billede

Produktinformation

Oplev højhastighedsdataoverførsel med Goobay RJ45 CAT 5e U/UTP CCA netværkskabel. Dette 2 meter lange kabel er designet til at levere stabil forbindelse til din internetudbyder, computer eller netværksudstyr. Med sin grå farve og robuste konstruktion er d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849683572
Varenr.: 37830
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel RJ45 CAT 5e U/UTP 2 m - Goobay (grå)
-12%22 kr
Før 25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Netværkskabel UTP KAT5E, grå - 2 meter
32,09 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Netværkskabel UTP KAT5E, grå - 2 meter
32,09 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel RJ45 CAT 5e U/UTP 2 m - Goobay (grå)
-7%42 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9 kr9 krKøb
2Teknikproffset DK16 kr65 krKøb
3Ultrashop19 kr19 krKøb
4Boligcenter DK22 kr22 krKøb
5EL-GROSSISTEN32,09 kr32,09 krKøb
6EL-NETSALG32,09 kr32,09 krKøb
7Vivas DK42 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 9 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, U/UTP, grå, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20269 kr2 kr (18%)
14. maj 202611 kr1 kr (10%)
20. dec. 202510 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret