Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686733
Pris fra 18 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (69% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 5e SF/UTP 5m Patchkabel Sort
18 kr
Til butik
goobay CAT 5e SF/UTP 5m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SF/UTP - CAT 5e - formet, knastfri - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68673
EAN: 4040849686733
Varenr.: 988525372
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 5e SF/UTP 5m Patchkabel Sort
29 kr
Til butik
goobay CAT 5e SF/UTP 5m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

Oplev den optimale forbindelse med goobay CAT 5e SF/UTP 5m Patchkabel i sort. Dette højtydende netværkskabel er designet til at sikre hurtig og stabil dataoverførsel, hvilket gør det ideelt til både hjemmet og kontoret. Med en længde på 5 meter giver det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849686733
Varenr.: 38286
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 5e 5 m - Goobay SF/UTP, RJ-45, sort
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 5e 5 m - Goobay SF/UTP, RJ-45, sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SF/UTP - CAT 5e - formet, knastfri - sortGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 5ePar pr. kabel: 4 parTeknologi: SF/UTPForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.12g
EAN: 4040849686733
Varenr.: 1813350
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 5e 5 m - Goobay SF/UTP, RJ-45, sort
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-10%53 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT5e, 2xRJ45, Sort (5m)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Vivas DK49 kr118 krKøb
5Teknikproffset DK53 kr102 krKøb
6EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. jan. 202618 kr11 kr (38%)
16. jan. 202629 kr11 kr (61%)
5. dec. 202518 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret