Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941528
Pris fra 22 krtil 29 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-68%22 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) Kabellængde 0.25 m, Förpackning, : Bulk, Dobbelt afskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, CAT-6A-netværkskabel, der er egnet til 10 Gigabit Ethernet 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10/100/1000/10000 Mbit/s, S/FTP samlet afskærmning: afskærmning af aluminiumfolie for de enkelte ledningspar (PiMF) og aluminiumflet afskærmning for kabelkappen, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og 3µ forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Internetkablet er CAT-6A-testet (inkl. måleprotokol) og egnet til Power over Ethernet (PoE, PoE+). AWG, : 27/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 59 mm, Specifikation, : CAT 6A, Kabelkappen diameter, : 5.9 mm, Afskærmning klasse, : S/FTP (PiMF), Numre af skærm, : 2 x, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Driftstemperatur op til, : 65 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 500 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : LSZH, Inder leder materiale, : CU (kobber), LSZH overensstemmelse, : ja.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849941528
Varenr.: C39770
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6a PiMF Halogenfri, Sort (0,25m)
24 kr
Til butik
S/FTP netværkskabel - CAT6a PiMF Halogenfri, Sort (0,25m) billede

Produktinformation

CAT 6a Netværkskabel, LS0H, S/FTP. 2x afskærmet: PIMF + trådflet afskærmning. 2x RJ45 stik. Egenskaber: Dobbeltskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik for tilslutning af netværkskomponenter CAT 6A netværkskabel egnet til 10 Gigabit Ethernet 10BASE-T, 100BASE-T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Lyskilder
EAN: 4040849941528
Varenr.: 15844853875023
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,25m Black
29 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,25m Black billede

Produktinformation

Oplev den høje ydeevne med Goobay CAT 6a S/FTP CU 0,25m Black netværkskabel. Dette kort men effektive kabel er designet til at understøtte hastigheder op til 10 Gbps og høj båndbredde op til 500 MHz, hvilket gør det ideelt til moderne netværk og krævende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849941528
Varenr.: 38248
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Sort - 0.25m
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK22 kr71 krKøb
2EL-GROSSISTEN24 kr24 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Proshop DK29 kr68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 18 dage. Den nuværende pris er 22 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), sort, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret