Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849952593
Pris fra 9 krtil 42 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Orange
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95259
EAN: 4040849952593
Varenr.: 988527336
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Orange
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Orange billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 UUTP CCA 05m Orange Oplev hurtig og stabil netværksforbindelse med Goobay CAT 6 UUTP CCA 05m Orange. Dette højtydende netværkskabel er designet til at levere fremragende dataoverførsel med hastigheder op til 1 Gbps. Kabeltypen UUTP (Unshielde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849952593
Varenr.: 79691
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - orange
22 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - orangeGenereltBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: OrangeKabel længde: 50 cmKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.02g
EAN: 4040849952593
Varenr.: 2081704
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Orange - 0.5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - orange
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9 kr9 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK22 kr22 krKøb
4Teknikproffset DK39 kr88 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb
6Vivas DK42 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m i 4 dage. Den nuværende pris er 9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, orange kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret