Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849952500
Pris fra 9 krtil 42 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Grå - 0,25 m
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Grå - 0,25 m billede

Produktinformation

Få en ryddelig netværksopsætning med et kort Cat 6 netværkskabel på 0,25 m, når dine enheder står tæt på hinanden. Det er velegnet til at forbinde computer, router, switch og netværksenhed uden unødvendig kabellængde. Dette Luxorparts Cat. 6 UTP-kabel understøtter hastigheder op til 1 Gb/s og passer til almindelige gigabit-netværk i hjemmet eller på kontoret. Med en båndbredde på 250 MHz er kablet egnet til dataoverførsel inden for Cat 6-standarden. Kort kabel til pæne og enkle forbindelser Kabellængden på 0,25 m gør kablet praktisk, når du vil forbinde udstyr i samme rack, på samme hylde eller lige ved siden af hinanden. Det betyder mindre kabelrod og lettere overblik i din installation. Uskærmet UTP med RJ45-stik Kablet er uskærmet (UTP), hvilket er almindeligt til netværksinstallationer, hvor der ikke er særlige krav om skærmning. I begge ender sidder RJ45-stik, så du kan tilslutte direkte til computer, router, switch eller anden netværksenhed. I pakken: 1 stk. gråt Luxorparts Cat. 6 UTP-netværkskabel, 0,25 m med RJ45-stik.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Cat 6 netværkskabel
Artikel nr.: 68972
EAN: 4040849952500
Varenr.: 68972
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,25m Grey
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m
-59%16 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 0.25 m, Förpackning, : Bulk, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 24/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 46.4 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.8 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej, Tilslutning, type, : RJ45 stik (8P8C).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849952500
Varenr.: C43561
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,25m Grey
19 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 0,25 m - grå
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Grå - 0.25m
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 0,25 m - grå
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK9 kr9 krKøb
2CompuMail DK9 kr9 krKøb
3Teknikproffset DK16 kr65 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5Boligcenter DK22 kr22 krKøb
6Proshop DK29 kr68 krKøb
7Vivas DK42 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m i 80 dage. Den nuværende pris er 9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 20269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret