Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955013
Pris fra 18 krtil 49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 2m Netværkskabel Hvid
18 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 2m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95501
EAN: 4040849955013
Varenr.: 988527489
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 2 m - Goobay, hvid
-31%29 kr
Før 42 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 2 m - Goobay, hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: HvidKappemateriale: PVCLængde: 2 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.06g
EAN: 4040849955013
Varenr.: 1808538
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 2m Netværkskabel Hvid
29 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 2m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

goobay CAT 6 SFTP PiMF 2m Netværkskabel Hvid Opgradér din internetoplevelse med goobay CAT 6 SFTP PiMF netværkskabel. Dette 2 meter lange kabel er designet til at sikre hurtige og stabile forbindelser, ideelt til streaming, gaming eller kontorarbejde. Det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955013
Varenr.: 97255
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Hvid - 2m
32 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-39%36 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 2 m - Goobay, hvid
-21%49 kr
Før 62 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Proshop DK32 kr71 krKøb
5Teknikproffset DK36 kr85 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202618 kr1 kr (6%)
13. maj 202617 kr2 kr (11%)
9. mar. 202619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret