Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849954818
Pris fra 14 krtil 39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Netværkskabel Hvid
14 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95481
EAN: 4040849954818
Varenr.: 988527469
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - hvid
-44%19 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - hvidGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: HvidKappemateriale: PVCLængde: 1 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849954818
Varenr.: 1808150
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Netværkskabel Hvid
19 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

Opdag den enestående kvalitet med goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Netværkskabel i hvid. Dette kabel er designet til at levere hurtig og stabil netværksforbindelse, ideelt til både hjemmet og kontoret. Med en længde på 1 meter er det perfekt til brug mellem din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849954818
Varenr.: 38136
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-66%20 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Hvid - 1m
30 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP PiMF 1 m - hvid
-28%39 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Boligcenter DK19 kr19 krKøb
3Ultrashop19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK20 kr69 krKøb
5Proshop DK30 kr69 krKøb
6Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), hvid, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202614 kr3 kr (18%)
19. mar. 202617 kr12 kr (41%)
18. mar. 202629 kr12 kr (71%)
9. mar. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret