Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849954726
Pris fra 12 krtil 49 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Blå
12 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Blå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95472
EAN: 4040849954726
Varenr.: 988527460
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Blå
19 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Blå billede

Produktinformation

goobay CAT 6 SFTP PiMF 1m Patchkabel Opgrader dit netværk med goobay CAT 6 SFTP PiMF 1m patchkabel, der leverer hurtig og pålidelig dataoverførsel. Dette kabel er designet til at understøtte hastigheder op til 1 Gbps, hvilket gør det ideelt til både hjemm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849954726
Varenr.: 127789
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF patchkabel 1 m - blå
-9%29 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF patchkabel 1 m - blå billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - blåGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: BlåKabel længde: 1 mKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849954726
Varenr.: 2106947
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-22%46 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF patchkabel 1 m - blå
-6%49 kr
Før 52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12 kr12 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK46 kr95 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), blå, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202612 kr6 kr (33%)
14. maj 202618 kr5 kr (38%)
12. mar. 202613 kr1 kr (7%)
9. mar. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret