Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941641
Pris fra 14 krtil 29 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Netværkskabel Hvid
14 kr
Til butik
goobay CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Netværkskabel Hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 5e - formet, 90° stik - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94164
EAN: 4040849941641
Varenr.: 988526996
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C)
-61%19 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) Kabellængde 2 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, afskærmet CAT 5e LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, 1x 90° vinklet RJ45-stik er en ideel løsning på trange steder. Snaplåsbeskyttelsen af den lige RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe på det lige stik. CAT-5e-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s, AWG, : 26/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 50 mm, Specifikation, : CAT 5e, Kabelkappen diameter, : 4.6 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 100 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat5e
EAN: 4040849941641
Varenr.: C39781
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vinklet UTP-netværkskabel Cat. 5e Hvid - 2,0 m
29 kr
Til butik
Vinklet UTP-netværkskabel Cat. 5e Hvid - 2,0 m billede

Produktinformation

Det vinklede RJ45-stik gør det nemt at tilslutte udstyr i snævre installationer, hvor der er lidt plads bag udstyret. Kablet er velegnet til router, computer, switch og netværksenhed. Kablet er et Cat. 5e UTP-netværkskabel på 2,0 m – en praktisk længde til korte forbindelser, f.eks. mellem router og computer eller switch. RJ45-stikket passer til standard netværksporte. Stabil forbindelse til almindeligt netværksbrug Med en specificeret hastighed på 100 Mb/s er kablet egnet til almindelige netværksforbindelser mellem dine enheder. Båndbredden på 100 MHz betyder, at kablet er designet til denne type datahastigheder uden unødige overdimensioneringer. Uskærmet kabel til enkle opsætninger Kablet er uskærmet (UTP), hvilket er velegnet i installationer uden meget elektrisk støj fra andet udstyr. Det gør det til et enkelt og praktisk valg til netværksforbindelser mellem dine enheder. I pakken: 1 stk. vinklet UTP-netværkskabel Cat. 5e, 2,0 m, hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabel
Artikel nr.: 94164
EAN: 4040849941641
Varenr.: 69187

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Teknikproffset DK19 kr68 krKøb
3Av-Cables DK29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) i 53 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e vinklet 1x 90°, U/UTP, hvid, 2 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1x RJ45-stik 90 ° (8P8C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret