Gå til hovedindhold

Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad

GoobayKablerEAN: 4040849729096
Pris fra 97 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Lightning-kabel 3m Hvid
97 kr
Til butik
goobay Lightning-kabel 3m Hvid billede

Produktinformation

goobay - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 3 m - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 72909
EAN: 4040849729096
Varenr.: 992023330
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad
-29%106 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad billede

Produktinformation

Kompatibel med følgende modeller:Apple iPhone:iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (Gen. 2), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 PlusApple iPad Modelle:iPad Pro 12,9" (Gen. 3, 4, 5, 6), iPad Pro 11" (Gen. 1, 2, 3, 4), iPad Air (Gen. 4, 5), iPad (Gen. 10), iPad mini (Gen. 6)Apple AirPods, AirPods Pro, AirPods med trådløs opladningsetui (Gen. 2), MFi kabel til Apple iPhone/iPad Kabellængde 3 m, Förpackning, : Retail Polybag, Goobay USB Lightning-opladerkablet gør Hi-Speed-dataoverførsel på op til 480 Mbit/s, USB-A- til Lightning-kabel til optimal og hurtig synkronisering, dataoverførsel og opladning, Opladningskablet med Apple Lightning-stik oplader iOS-enheder som Apple iPhone, iPad, iPod eller AirPod-modeller (Apple MFi-certificering), Det fleksible USB Lightning-kabel med 3 m længde er ekstra kort til at overkomme mindre afstande, f.eks. i biler eller lastbiler, Stikkene på USB-A-opladerkablet passer også perfekt, når du bruger beskyttelseskapper, Bøjningsbeskyttelsen på begge sider af Apple-opladerkabelstikket sikrer holdbarhed, maks. strømbelastningsevne, : 1 A, max. transmissionshastighed, : 0.48 Gbit/s, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Tilslutning, type, : Apple lightning socket (8-polet), Farve, : hvid, Kabellængde, : 3 m, Standard, : USB 2.0, Markeringer, : CE, WEEE, Apple, Made for iPod/iPhone/iPad, Forbindelse 2, type, : USB 2.0-hanstik (type A), Farveversion, : hvid, Forbrug enhed, : 1 stk. i PE-pose, Betjeningsvejledning, : en, de, fr, it.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler Lightning
EAN: 4040849729096
Varenr.: C86918
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lightning kabel 3 m - Goobay - USB til Lightning (hvid)
119 kr
Til butik
Lightning kabel 3 m - Goobay - USB til Lightning (hvid) billede

Produktinformation

goobay - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 3 m - hvidGenereltAnbefalet brug: Mobiltelefontransportabel afspillertabletEgenskaber: Synkronisering og opladningknækbeskyttelsepolyposepakkesmal stikforbindelseFarve: HvidKabeltype: Lightning-kabelLængde: 3 mOverensstemmelsesstandarder: USB / USB 2.0Understøttet grænseflade: Lightning / USB 2.0ForbindelseForbindelsesled: 4 pin USB Type A - hanStikforbindelse (anden ende): Apple Lightning - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: WEEE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849729096
Varenr.: 1814797
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> Lightning - Hvid - 3m
124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Lightning-kabel 3m Hvid
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lightning kabel 3 m - Goobay - USB til Lightning (hvid)
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 2.0 til Lightning opladnings- og data kabel, Hvid (3m)
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK97 kr97 krKøb
2Teknikproffset DK106 kr155 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Proshop DK124 kr163 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6Vivas DK139 kr208 krKøb
7EL-GROSSISTEN159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad

PriceData har fulgt prisen på Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad i 167 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 3 m, vit MFi-kabel för Apple iPhone/iPad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 202697 kr1 kr (1%)
19. jan. 202696 kr1 kr (1%)
18. dec. 202597 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret