Gå til hovedindhold

Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad

GoobayKablerEAN: 4040849729041
Pris fra 82 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay Lightning-kabel 50cm sort MFi
82 kr
Til butik
Goobay Lightning-kabel 50cm sort MFi billede

Produktinformation

goobay - Lightning-kabel - Lightning han til USB han - 50 cm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 72904
EAN: 4040849729041
Varenr.: 991861034
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad
-8%91 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad billede

Produktinformation

Kompatibel med følgende modeller:Apple iPhone:iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (Gen. 2), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 PlusApple iPad Modelle:iPad Pro 12,9" (Gen. 3, 4, 5, 6), iPad Pro 11" (Gen. 1, 2, 3, 4), iPad Air (Gen. 4, 5), iPad (Gen. 10), iPad mini (Gen. 6)Apple AirPods, AirPods Pro, AirPods med trådløs opladningsetui (Gen. 2), 12 W, 2,4 A, MFi kabel til Apple iPhone/iPad Kabellængde 0.5 m, Förpackning, : Retail Polybag, Goobay USB Lightning-opladerkablet gør Hi-Speed-dataoverførsel på op til 480 Mbit/s, USB-A- til Lightning-kabel til optimal og hurtig synkronisering, dataoverførsel og opladning, Opladningskablet med Apple Lightning-stik oplader iOS-enheder som Apple iPhone, iPad, iPod eller AirPod-modeller (Apple MFi-certificering), Det fleksible USB Lightning-kabel med 0,5 m længde er ekstra kort til at overkomme mindre afstande, f.eks. i biler eller lastbiler, Stikkene på USB-A-opladerkablet passer også perfekt, når du bruger beskyttelseskapper, Bøjningsbeskyttelsen på begge sider af Apple-opladerkabelstikket sikrer holdbarhed, Markeringer, : CE, WEEE, Apple, Made for iPod/iPhone/iPad, max. transmissionshastighed, : 0.48 Gbit/s, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Tilslutning, type, : Apple lightning socket (8-polet), Forbindelse 2, type, : USB 2.0-hanstik (type A), Farve, : sort, Yderkappe materiale, : PVC, Kabellængde, : 0.5 m, maks. strømbelastningsevne, : 2.4 A, Standard, : USB 2.0, max. ydeevne, : 12 W, Tekniske specifikationer, : max. 5V / 2.4A (12W), Farveversion, : sort, Forbrug enhed, : 1 stk. i PE-pose.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler Lightning
EAN: 4040849729041
Varenr.: C86915
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lightning kabel - Goobay - 50 cm - sort - MFi
99 kr
Til butik
Lightning kabel - Goobay - 50 cm - sort - MFi billede

Produktinformation

goobay - Lightning-kabel - Lightning han til USB han - 50 cm - sortGenereltAnbefalet brug: Mobiltelefontransportabel afspillertabletEgenskaber: Synkronisering og opladningknækbeskyttelsepolyposepakkeFarve: SortKabeltype: Lightning-kabelLængde: 50 cmOverensstemmelsesstandarder: USB / USB 2.0Understøttet grænseflade: Lightning / USB 2.0ForbindelseForbindelsesled: Apple Lightning - hanStikforbindelse (anden ende): 4 pin USB Type A - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: WEEE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.01g
EAN: 4040849729041
Varenr.: 1814651
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> Lightning - 0.5m - Sort
104 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay Lightning-kabel 50cm sort MFi
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lightning kabel - Goobay - 50 cm - sort - MFi
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2Teknikproffset DK91 kr140 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Proshop DK104 kr143 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad

PriceData har fulgt prisen på Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad i 86 dage. Den nuværende pris er 82 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Lightning USB-kabel för laddning och synkronisering, 0,5 m, svart MFi-kabel för Apple iPhone/iPad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202682 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret