Gå til hovedindhold

Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849908644
Pris fra 39 krtil 97 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering
-51%39 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering billede

Produktinformation

Med Keystone-systemet er der ingen begrænsninger for installationen. Udnyt det modulære tilslutningssystem til standardiserede stik og rektangulære moduloptagelser (porte) med en pitch på 14,9 × 17,0 mm. Snap-in-systemet giver mulighed for en lang række forskellige tilslutningsteknikker, f.eks. med koaksialstik til IEC- eller F-stik, RJ45-stik (CAT 5, CAT 6, CAT 6A), højttalerstik (RCA-stik, skrue- og klemmestik) samt USB-, fiberoptik- og HDMI™-stik. De enkelte Keystone-moduler er universelt anvendelige og kan udskiftes. 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, Förpackning, : Bulk, RJ45-hunstik med robust hus af zinklegering til perfekt overførsel af elektriske signaler, Er egnet til Power over Ethernet (PoE+) i henhold til IEEE 802.3at og understøtter 10 Gigabit Ethernet-applikationer, RJ45-hunstik til installation i Keystone-patchpaneler, netværksdåser og kabinetter, Bruges hovedsageligt i netværksinstallationer og til samling af permanent installerede netværkskabler, RJ45-hunstik, der kan samles uden værktøj, er kun egnet til massive ledninger med en diameter på 0,45 - 0,65 mm og ikke til fåtrådede ledninger, CAT-6A-hunstik med trækbegrænsning via kabelbånd, RJ45-forbindelserne er TIA 568A/B-farvekodet, AWG, : 22 - 26, Specifikation, : CAT 6A, Afskærmning klasse, : STP, Bredde, : 16.3 mm, max. båndbredde, : 500 MHz, Konstruktionsform, : 180° crocodile typen, Tilslutning, type, : RJ45-stik (8P8C), Forbindelse 2, type, : klemrække til IDC-montering (værktøjsfri), Forbrug enhed, : 1 stk. i plastikpose, Betjeningsvejledning, : de, en.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Adaptere og samlemuffer
EAN: 4040849908644
Varenr.: C40311
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Keystone Cat. 6a FTP værktøjsfri
39 kr
Til butik
Luxorparts Keystone Cat. 6a FTP værktøjsfri billede

Produktinformation

Luxorparts Keystone Cat. 6a FTP værktøjsfri er designet til at samle og afslutte kabler pænt i keystone-baserede løsninger som patchpaneler og keystone-vægudtag. Modulet understøtter Cat. 6 FTP-kabler og har RJ45 (8/8) stiktype, så det passer ind i almindelige keystone-løsninger til netværksinstallation. Nem og værktøjsfri montering Med værktøjsfri montering slipper du for ekstra værktøj, når du skal terminere kablet. Det gør det hurtigere at arbejde med både mindre keystone-vægudtag og større patchpaneler. Afskærmet til Cat. 6 FTP-installationer Kabeltypen Cat. 6 FTP og den afskærmede opbygning gør modulet egnet til installationer, hvor du bruger afskærmede netværkskabler. RJ45 (8/8) stiktypen sikrer kompatibilitet med standard keystone-løsninger. I pakken: 1 x Luxorparts Keystone Cat. 6a FTP værktøjsfri.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Netværkskabel-tilbehør
Artikel nr.: 67309
EAN: 4040849908644
Varenr.: 67309
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay Keystone CAT 6a STP LSA slim
40 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Keystone module RJ45 CAT 6A STP 500 MHz slim-line - Sølv
46 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Keystone RJ45 fatning - CAT6a 500MHz skærmet (LSA)
59 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45
97 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK39 kr88 krKøb
2Av-Cables DK39 kr39 krKøb
3CompuMail DK40 kr40 krKøb
4Proshop DK46 kr85 krKøb
5EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb
6CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering

PriceData har fulgt prisen på Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6A, STP, 500 MHz, slim-line 16,3 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202639 kr1 kr (3%)
19. dec. 202540 kr13 kr (25%)
18. dec. 202553 kr9 kr (15%)
17. dec. 202562 kr16 kr (35%)
12. dec. 202546 kr4 kr (10%)
11. dec. 202542 kr21 kr (33%)
10. dec. 202563 kr21 kr (50%)
7. dec. 202542 kr21 kr (33%)
6. dec. 202563 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret