Gå til hovedindhold

Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm²

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849150913
Pris fra 148 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm² og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 50m
148 kr
Til butik
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 50m billede

Produktinformation

goobay - Bulkhøjttalerkabel - 0.5 mm² - 50 m - rød/sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 15091
EAN: 4040849150913
Varenr.: 988520740
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay LSK 2x0,5 - 50m, 50 m, 50 m, Sort
158 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Speaker Cable 0.5mm B/R - 50m
196 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm²
-20%214 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Højttalerledning - 2x0,5mm² OFC, rød/sort (50m)
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK148 kr148 krKøb
2CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
3Proshop DK196 kr235 krKøb
4Teknikproffset DK214 kr273 krKøb
5EL-GROSSISTEN279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm²

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm² i 20 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 50 m rulle, tværsnit 2 x 0,5 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026148 kr1 kr (1%)
15. maj 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret