Gå til hovedindhold

Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm²

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849677380
Pris fra 49 krtil 77 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm² og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 10m
49 kr
Til butik
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 10m billede

Produktinformation

goobay - Bulkhøjttalerkabel - 4 mm² - 10 m - rød/sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 67738
EAN: 4040849677380
Varenr.: 988862419
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 67738, Kobberbeklædt aluminium (CCA), 10 m, Sort, Rød
56 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Højttalerkabel RKUB 4 mm² 10 m
59 kr
Til butik
Højttalerkabel RKUB 4 mm² 10 m billede

Produktinformation

Fleksibel kabellængde på 10 m gør det nemmere at placere højttalere, forstærker og lydanlæg uden at skulle sammensætte flere korte stykker. Tværsnittet på 4 mm² er velegnet, når du har brug for et kraftigere kabel til længere stræk. Materialet er aluminium med kobberbelægning, der kombinerer aluminium som kerne med et ydre lag kobber til signaloverførsel. Dimensioner og opbygning Med ydermål på 10x5 mm fylder kablet moderat og er nemt at håndtere langs vægge eller bag udstyr. Lederopbygningen på 2x 81x0,25 mm betyder, at hver af de to ledere består af mange tynde tråde samlet i én leder, hvilket gør kablet mere bøjeligt end en massiv leder. I pakken: 1x Højttalerkabel 4 mm² 10 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Højttalerkabel
Artikel nr.: 67738
EAN: 4040849677380
Varenr.: 69254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Speaker cable red.black CCA
69 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm²
-45%77 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK49 kr49 krKøb
2CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
3Av-Cables DK59 kr59 krKøb
4Proshop DK69 kr108 krKøb
5Teknikproffset DK77 kr136 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm²

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm² i 167 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay Højttalerkabel rød;sort CCA 10 m rulle, tværsnit 2 x 4,0 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202649 kr2 kr (4%)
5. maj 202647 kr2 kr (4%)
5. apr. 202649 kr4 kr (9%)
4. apr. 202645 kr7 kr (13%)
20. dec. 202552 kr4 kr (8%)
19. dec. 202548 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret