Gå til hovedindhold

Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849942334
Pris fra 22 krtil 59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 2m Patchkabel Sort
22 kr
Til butik
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 2m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - U/FTP, PiMF - CAT 6 - flad - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94233
EAN: 4040849942334
Varenr.: 988698045
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 2m Patchkabel Sort
29 kr
Til butik
goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 2m Patchkabel Sort billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med goobay CAT 6 U/FTP, PiMF 2m Patchkabel i sort. Dette højkvalitets patchkabel sikrer hurtig og pålidelig dataoverførsel med en båndbredde på op til 250 MHz, perfekt til streaming, gaming og professionelle applikationer. Med U/FTP (...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849942334
Varenr.: 38784
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 fladt 2 m - Goobay U/FTP (RJ?45) - sort
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 fladt 2 m - Goobay U/FTP (RJ?45) - sort billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - U/FTP, PiMF - CAT 6 - flad - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 32Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FladpresaflastninglængdeindikationknækbeskyttelseFarve: SortLængde: 2 mNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Teknologi: U/FTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849942334
Varenr.: 1812988
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m
-31%34 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 U/FTP - Sort - 2m
38 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 fladt 2 m - Goobay U/FTP (RJ?45) - sort
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FTP netværkskabel, FLAD - 2xRJ45, CAT6, Sort (2m)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22 kr22 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Teknikproffset DK34 kr83 krKøb
5Proshop DK38 kr77 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m i 85 dage. Den nuværende pris er 22 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Flad netværkskabel CAT 6, U/FTP, sort kobberleder (CU), 2 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret