Gå til hovedindhold

Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849953835
Pris fra 40 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M Uskærmet flad Sort
40 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M Uskærmet flad Sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, flad - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95383
EAN: 4040849953835
Varenr.: 94181
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay RJ45 netværkskabel CAT6 UTP 15 m - fladt, sort
49 kr
Til butik
Goobay RJ45 netværkskabel CAT6 UTP 15 m - fladt, sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - UTP - CAT 6 - formet, flad - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Formet, fladFarve: SortKabel længde: 15 mKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHS - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.23g
EAN: 4040849953835
Varenr.: 2076601
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M Uskærmet flad Sort
59 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M Uskærmet flad Sort billede

Produktinformation

Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M Uskrmet Flad Sort Opdag den fremragende kvalitet og ydeevne med Goobay RJ45 CAT6 UTP 15M uskrmet flad netværkskabel i sort. Dette kabel er designet til at understøtte højhastigheds internetforbindelser og leverer fremragende datao...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849953835
Varenr.: 124287
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay RJ45 netværkskabel CAT6 UTP 15 m - fladt, sort
69 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m
-27%72 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP Flat - Sort - 15m
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Vivas DK69 kr138 krKøb
5Teknikproffset DK72 kr121 krKøb
6Proshop DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m i 85 dage. Den nuværende pris er 40 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, sort kobberleder (CU), 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202640 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret