Gå til hovedindhold

Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849951565
Pris fra 39 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 FlatU/UTP CU 10m White
39 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 6 FlatU/UTP CU 10m White billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, flad - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95156
EAN: 4040849951565
Varenr.: 988527261
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m
-38%49 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberleder (CU) Kabellængde 10 m, Förpackning, : Bulk, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Ekstremt fladt Ethernet-kabel med lav bøjningsradius og høj fleksibilitet, f.eks. ideelt til pladsbesparende installation under gulve eller fodpaneler. Fladt netværkskabel med ydre dimensioner på ca. 1,5 x 6,0 mm, Kort RJ45-stik uden snaplåsbeskyttelse, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og guldbelagte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 32/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 12 mm, Specifikation, : CAT 6, Bredde, kabelkappe, : 6 mm, Højde, kabelkappe, : 1.5 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Fladkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CU (kobber).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849951565
Varenr.: C43555
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 fladt - Goobay RJ45 til RJ45, 10 m, hvid
-23%49 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 fladt - Goobay RJ45 til RJ45, 10 m, hvid billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - formet, flad - hvidGenereltAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Formet, fladFarve: HvidImpedans: 100 OhmKappemateriale: PVCLængde: 10 mNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Teknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: Op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.16g
EAN: 4040849951565
Varenr.: 1807719
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 FlatU/UTP CU 10m White
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 fladt - Goobay RJ45 til RJ45, 10 m, hvid
-18%69 kr
Før 84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Flad UTP-netværkskabel Cat. 6 Hvid - 10 m
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP Flat - Hvid - 10m
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel, FLAD - 2xRJ45, CAT6, Hvid (10m)
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2Teknikproffset DK49 kr98 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Av-Cables DK99 kr99 krKøb
7Proshop DK99 kr138 krKøb
8EL-GROSSISTEN99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m i 50 dage. Den nuværende pris er 39 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay CAT 6 flad netværkskabel, U/UTP, hvid kobberleder (CU), 10 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret