Gå til hovedindhold

Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort

GoobayKablerEAN: 4040849936555
Pris fra 34 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (62% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-kabel 1.8m Sort
34 kr
Til butik
goobay USB-kabel 1.8m Sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - USB Type B (han) til USB Type A (han) - USB 3.0 - 1.8 m - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93655
EAN: 4040849936555
Varenr.: 75166
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort
38,64 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB 3.0 kabel A til B 1,8 m - Goobay - sort
39 kr
Til butik
USB 3.0 kabel A til B 1,8 m - Goobay - sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - USB Type B (han) til USB Type A (han) - USB 3.0 - 1.8 m - sortGenereltEgenskaber: 5 Gbps datarateFarve: SortLængde: 1.8 mTeknologi: Tripel-afskærmetType: USB-kabelForbindelseForbindelsesled: 9 pin USB Type B - hanStikforbindelse (anden ende): 9 pin USB Type A - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.0...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.08g
EAN: 4040849936555
Varenr.: 1818180
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-B-kabel - 1,8 m
45 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB-kabel 1.8m Sort
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB 3.0 kabel A til B 1,8 m - Goobay - sort
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 kabel - A han til B han, Sort (1,8m)
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-B 3.0 - 1.8m - Sort
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK34 kr34 krKøb
2CS MEGASTORE DK38,64 kr77,64 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Av-Cables DK45 kr45 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb
8Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort

PriceData har fulgt prisen på Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort i 125 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay 93655, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. jan. 202634 kr15 kr (31%)
28. jan. 202649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret