Gå til hovedindhold

Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort

GoobayKablerEAN: 4040849936548
Pris fra 39 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
wentronic USB-kabel 3m Sort
39 kr
Til butik
wentronic USB-kabel 3m Sort billede

Produktinformation

Oplev den ultimative fleksibilitet med Wentronic USB-kabel 3m i sort. Dette kvalitetskabel med varenummer 4040849936548 er designet til at forbinde dine enheder hurtigt og effektivt. Uanset om du oplader din smartphone, tablet eller overfører data mellem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: skal sorteres
EAN: 4040849936548
Varenr.: 125062
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort
40 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-B-kabel - 3 m
49 kr
Til butik
USB-B-kabel - 3 m billede

Produktinformation

Med 3 meters længde giver dette USB-A til USB-B kabel dig frihed til at placere tilsluttet udstyr, hvor det passer bedst. Det kan bruges til enheder som printer, eksternt harddiskkabinet, scanner og USB-hub. Kablet har USB-A 3.0-stik i den ene ende og USB-B 3.0-stik i den anden. Med understøttelse af USB 3.0 og hastighed op til 5 Gb/s kan du overføre data mellem computer og kompatibelt udstyr uden at være begrænset af korte kabler. ## 3 meters længde til fleksibel placering Med en længde på 3 m kan du have printer, scanner eller eksternt harddiskkabinet stående, hvor det er praktisk, i stedet for lige ved siden af computeren. Det gør det lettere at holde skrivebordet ryddeligt og stadig have en kablet forbindelse. ## USB 3.0-hastighed op til 5 Gb/s Kablet understøtter USB 3.0 med en hastighed på 5 Gb/s. Det betyder, at det kan bruges til udstyr som eksternt harddiskkabinet og USB-hub, hvor hurtig dataoverførsel er vigtig, samtidig med at det også passer til typiske USB-B-enheder som printer og scanner. I pakken: 1 stk. USB-A 3.0 til USB-B 3.0 kabel, 3 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: USB-A til USB-B
Artikel nr.: 68919
EAN: 4040849936548
Varenr.: 68919
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 kabel - A han til B han, Sort (3m)
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-B 3.0 - 3m - Sort
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
3Av-Cables DK49 kr49 krKøb
4EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb
5Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort

PriceData har fulgt prisen på Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort i 85 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Goobay 93654, 3 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202639 kr10 kr (20%)
24. maj 202649 kr10 kr (26%)
20. maj 202639 kr1 kr (3%)
19. maj 202638 kr11 kr (41%)
9. mar. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret