Gå til hovedindhold

Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå

GoobayUSB-C til Minijack adaptereEAN: 4040849740565
Pris fra 34 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå
34 kr
Til butik
Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Lydkabler
Farve: 1
Artikel nr.: 74056
EAN: 4040849740565
Varenr.: 21626951
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-C til hovedtelefon jackstikadapter 0.15m
35 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-C to Minijack (3.5mm) adapter
49 kr
Til butik
USB-C to Minijack (3.5mm) adapter billede

Produktinformation

Få kabeltilsluttede hovedtelefoner til at spille videre på dine nyere enheder med denne USB-C til Minijack adapter. Løsningen er velegnet til smartphone, tablet, USB-C enhed og hovedtelefoner, når der mangler klassisk hovedtelefonudgang. USB-C stik til Jack 3,5 mm hun (3-polet, stereo) betyder, at du kan forbinde et almindeligt minijack-kabel til en USB-C port uden ekstra udstyr. Kabellængden på 0,15 m giver lidt fleksibilitet, uden at adapteren fylder eller filtrer sig ind i andre kabler. ## Kompakt adapter med tekstil-kabel Den kompakte formfaktor gør adapteren nem at have med i lommen eller tasken sammen med din smartphone eller tablet. Tekstil-kappen og den flettede overflade gør kablet behageligt at håndtere. ## Praktiske detaljer til daglig tilslutning Tekstil-kabeltypen understøtter en fleksibel kabelopbygning. Knækbeskyttelse på begge sider aflaster overgangen mellem stik og kabel, når adapteren bøjes. I pakken: 1 x USB-C to Minijack (3.5mm) adapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: USB-C til Minijack adaptere
Artikel nr.: 74056
EAN: 4040849740565
Varenr.: 70128
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB-C til hovedtelefon jackstikadapter 0.15m
49 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay USB‑C til 3,5 mm hovedtelefonadapter - 0,15 m, grå/sort
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay USB‑C til 3,5 mm hovedtelefonadapter - 0,15 m, grå/sort
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
2CompuMail DK35 kr35 krKøb
3Av-Cables DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Boligcenter DK49 kr49 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå

PriceData har fulgt prisen på Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Goobay 74056, 3.5mm, Hunstik, USB Type-C, Hanstik, 0,15 m, Sort, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202634 kr1 kr (3%)
5. maj 202635 kr1 kr (3%)
29. apr. 202634 kr1 kr (3%)
28. apr. 202635 kr1 kr (3%)
26. apr. 202634 kr1 kr (3%)
9. apr. 202635 kr3 kr (9%)
8. apr. 202632 kr2 kr (7%)
30. mar. 202630 kr53 kr (64%)
23. mar. 202683 kr1 kr (1%)
22. mar. 202682 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret