Gå til hovedindhold

Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V

GoobayEludstyrEAN: 4040849308574
Pris fra 34 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Strømkabel 2m Sort
34 kr
Til butik
goobay Strømkabel 2m Sort billede

Produktinformation

goobay - Strømkabel - IEC 60320 C5 til Type K (han) - AC 250 V - 10 A - 2 m - sort - Danmark

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 30857
EAN: 4040849308574
Varenr.: 988521368
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V
35,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel 2 m Goobay - Mickey Mouse stik (IEC C5 til Type K)
-28%39 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømkabel 2 m Goobay - Mickey Mouse stik (IEC C5 til Type K) billede

Produktinformation

goobay - Strømkabel - IEC 60320 C5 til Type K (han) - AC 250 V - 10 A - 2 m - sort - DanmarkGenereltFarve: SortLængde: 2 mLokalisering: DanmarkType: StrømkabelVurderet spænding: AC 250 VVurderet strøm: 10 AForbindelseForbindelsesled: Strøm IEC 60320 C5Stikforbindelse (anden ende): Strøm Type K - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: WEEE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler
Vægt: 0.2g
EAN: 4040849308574
Varenr.: 1819420
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mickey Mouse Strømkabel 2-meter
42,46 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Mickey Mouse Strømkabel 2-meter
42,46 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Strømkabel 2m Sort
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel 2 m Goobay - Mickey Mouse stik (IEC C5 til Type K)
-20%59 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Strømkabel C5 (Mickey Mouse) - Sort - Lige - 2m
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK34 kr34 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,98 kr74,98 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4EL-GROSSISTEN42,46 kr42,46 krKøb
5EL-NETSALG42,46 kr42,46 krKøb
6Ultrashop49 kr49 krKøb
7Vivas DK59 kr128 krKøb
8Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V

PriceData har fulgt prisen på Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V i 86 dage. Den nuværende pris er 34 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay 30857, 2 m, Strømstik type K, C5 forbinder, H05VV-F3G, 250 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202634 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret