Gå til hovedindhold

Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel

GoobayKablerEAN: 4040849747533
Pris fra 54 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 20 pin DisplayPort han låsende -> 20 pin DisplayPort han låsende 3 m Sort
54 kr
Til butik
goobay 20 pin DisplayPort han låsende -> 20 pin DisplayPort han låsende 3 m Sort billede

Produktinformation

goobay - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) låsende til DisplayPort (han) låsende - DisplayPort 2.1 - 3 m - 4K120 Hz support, 8K60 Hz support, tovejs, 10K30 Hz (10.240x4320) support - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74753
EAN: 4040849747533
Varenr.: 1002734763
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort-kabel Goobay 3 m - han til han, låsende, DP 2.1, sort
-1%69 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DisplayPort-kabel Goobay 3 m - han til han, låsende, DP 2.1, sort billede

Produktinformation

goobay - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) låsende til DisplayPort (han) låsende - DisplayPort 2.1 - 3 m - 4K120 Hz support, 8K60 Hz support, tovejs, 10K30 Hz (10.240x4320) support - sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.19g
EAN: 4040849747533
Varenr.: 1819150
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 20 pin DisplayPort han låsende - 20 pin DisplayPort han låsende 3 m Sort
69 kr
Til butik
goobay 20 pin DisplayPort han låsende - 20 pin DisplayPort han låsende 3 m Sort billede

Produktinformation

Oplev den imponerende goobay 20 pin DisplayPort han til han kabel – en 3 meter lang løsning, der sikrer pålidelig forbindelse mellem dine enheder. Med dens elegante sorte design passer dette kabel perfekt ind i ethvert moderne setup. Det er ideelt

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: DisplayPort Kabler
EAN: 4040849747533
Varenr.: 82621
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel
74 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort-kabel Goobay 3 m - han til han, låsende, DP 2.1, sort
-1%89 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2Boligcenter DK69 kr69 krKøb
3Ultrashop69 kr69 krKøb
4CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel

PriceData har fulgt prisen på Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel i 109 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay 74753, 3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 10240 x 4320 pixel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. feb. 202654 kr15 kr (22%)
13. feb. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret