Gå til hovedindhold

Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter

GollaKufferter og taskerEAN: 7319926016754
Pris fra 379 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99,75 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter
379 kr
Til butik
Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Golla
Kategori: Kompakt
Farve: 3
Artikel nr.: 601675
EAN: 7319926016754
Varenr.: 20873034
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Golla Rygsæk Orion 13 liter 15,6" Grøn
-10%384 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golla Rygsæk Orion 13 liter 15,6" Grøn billede

Produktinformation

Stilfuld rygsæk lavet af højkvalitets, holdbart og vandafvisende stof og tilbyder rummelig plads til din 15,6" bærbare computer og meget mere. Multifunktionelle rum og lommer, Ekstra polstrede skulderstropper, Trolley rem, For at gøre din hverdagsrejse mere behagelig, har de ergonomiske skulderstropper ekstra polstring, og der er en trolleyrem til nemt at fastgøre rygsækken til kuffertens trækhåndtag. Separate rum og lommer giver rummelig plads til din computer, iPad, powerbank, A4-filer, pung, kuglepenne, kort, tøj og mere af dine ting. Rygsækken er 42 cm høj, 33 cm bred og 13 cm dyb. En udvendig lomme på siden kan rumme din paraply eller en vandflaske.

Produktspecifikationer

Mærke: Golla
Kategori: Op til 17
EAN: 7319926016754
Varenr.: C71541
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
GOLLA Orion rygsæk 15,6" - 13 l, grøn
-9%389 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GOLLA Orion rygsæk 15,6" - 13 l, grøn billede

Produktinformation

Stilren computerrygsæk til hverdag og pendlingGOLLA Orion er en slank og funktionel computerrygsæk 15,6" i en elegant grøn, ensfarvet finish. Med 13 l volumen og praktisk forlomme holder den styr på dine daglige essentials - fra laptop og notesbog til kabler og nøgler. Den polstrede bæretop gør det let at gribe tasken på farten, mens justerbare skulderstropper sikrer komfort dagen igennem.Designet til universel brugTasken rummer bærbare op til 40,6 cm (16") og passer til både studie, kontor og rejser. Det slidstærke tekstilmateriale og ridsebeskyttende inderside hjælper med at skåne dine ejendele. Orion er unisex og matcher let din garderobe med sit rene, monokrome udtryk.Type: Rygsæk til computerMaks. skærmstørrelse: 40,6 cm (16")Volumen: 13 lMateriale: TekstilHovedfarve: Grøn (ensfarvet)Bæretop: JaSkulderstrop: JaForlomme: JaUdvendig lomme: ForlommeBredde: 32,0 cmDybde: 9,5 cmHøjde: 42,0 cmKompatibilitet: UniverselBeskyttelse: RidsebestandigAntal: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Golla
Kategori: Computertasker
Vægt: 2.4g
EAN: 7319926016754
Varenr.: 2083083
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Golla Orion Rygsæk til Laptop 15.6" | Grøn
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
GOLLA Orion rygsæk 15,6" - 13 l, grøn
-9%409 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK379 kr448 krKøb
2Teknikproffset DK384 kr443 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Proshop DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter

PriceData har fulgt prisen på Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99,75 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 350 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Golla 76437 - Laptop Rucksack Orion 15.6'''' 38 cm green 13 Liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026379 kr5 kr (1%)
31. maj 2026384 kr5 kr (1%)
28. maj 2026379 kr5 kr (1%)
17. apr. 2026384 kr284,25 kr (285%)
11. apr. 202699,75 kr299,25 kr (75%)
10. mar. 2026399 kr170 kr (74%)
24. feb. 2026229 kr170 kr (43%)
21. jan. 2026399 kr66 kr (20%)
20. jan. 2026333 kr14 kr (4%)
10. jan. 2026347 kr45 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret