Gå til hovedindhold

Boligcenter Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester

BoligcenterGolfEAN: 8721288746405
Pris fra 629 krtil 653,2 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24,2 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester
-23%629 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette Golftræningsnet er din perfekte makker til at forbedre dine golffærdigheder derhjemme. Det store net fanger alle dine golfbolde og holder dem sikkert, så du kan træne uden afbrydelser. Med sit moderne look passer det ind i enhver have eller udendørs område, så du kan slå nogle bolde i komfort. Uanset om du er alene eller har venner med, er det et must for enhver golfer. Stærk Polyester: Lavet af kvalitets polyester, er nettet robust nok til al slags vejr. Det har god styrke og fleksibilitet, ideelt til kraftige slag. Du kan stole på, at det holder uden konstant reparation.Alle Dine Nødvendigheder: Hver pakke inkluderer træningsnettet, en praktisk bærepose og solide jordstolper til nem opsætning. Tasken gør det let at tage med, så du kan træne hvor som helst uden besvær med opsætningen.Nyttige Features: Dette træningsnet har masser af gode funktioner og er designet til ivrige golfspillere. Det er vejrresistent og slidstærkt, så du får mulighed for at arbejde på dit sving. Uanset om du er nybegynder eller erfaren, vil du hurtigt forbedre dig.Fleksibel Brug: Perfekt til haver eller parker, dette net giver dig et fokuseret sted at arbejde på dit spil. Ideelt for alle, der vil forfine deres færdigheder eller bruge deres fritid kreativt, passer det ind i enhver setting.Pas På Det: For at holde dit net i god stand, opbevar det i bæreposen, når du ikke bruger det. Hold det tørt, især i dårligt vejr, for at sikre lang holdbarhed. En simpel pleje holder dit træningsnet i topform. Farve: SortMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 314 x 150 x 206 CM (B x L x H)SlidstærkMed bæretaskeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x golftræningsnet1 x bærepose4 x jordstængerAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Golf tilbehør
Vægt: 5.27g
EAN: 8721288746405
Varenr.: 1717352
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester
-23%649 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Golf tilbehør
Størrelse: 314 x 150 x 206 cm
Vægt: 5.27g
EAN: 8721288746405
Varenr.: 1717352
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester
-23%649 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Golf tilbehør
Størrelse: 314 x 150 x 206 cm
Vægt: 5.27g
EAN: 8721288746405
Varenr.: 1717352
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Golf Træningshjælp Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester
653,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK629 kr629 krKøb
2Livera DK649 kr718 krKøb
3Vivas DK649 kr718 krKøb
4Streetshoppen653,2 kr653,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester

PriceData har fulgt prisen på Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester i 61 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 636 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Golf Træningshjælpemidler Sort 314 x 150 x 206 cm Polyester de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026629 kr8 kr (1%)
26. maj 2026621 kr28 kr (4%)
25. maj 2026649 kr4 kr (1%)
23. maj 2026645 kr4 kr (1%)
22. maj 2026649 kr3,7 kr (1%)
20. maj 2026645,3 kr3,7 kr (1%)
19. maj 2026649 kr3,7 kr (1%)
18. maj 2026645,3 kr3,7 kr (1%)
5. maj 2026649 kr70 kr (12%)
3. apr. 2026579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret