Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml

GoldwellConditionersEAN: 4021609061144
Pris fra 149 krtil 565 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 416 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Goldwell dualsenses color extra rich brilliance conditioner 1L
149 kr
Til butik
Goldwell dualsenses color extra rich brilliance conditioner 1L billede

Produktinformation

Goldwell dualsenses color extra rich brilliance conditioner 1 Liter Denne conditioner er specielt til dig med tykt og/eller kraftigt hår, der ønsker at pleje din hårfarve, og få det bedste ud af den. Virker udglattende på håre

Produktspecifikationer

Kategori: Goldwell
EAN: 4021609061144
Varenr.: 4021609061144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goldwell Conditioners, 4021609061144
158 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Extra Rich Conditioner 1000m
-15%297 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner (1000ml)
-47%302 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml
531 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 1000
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
3Cocopanda DK297 kr297 krKøb
4Bangerhead DK302 kr302 krKøb
5NordicFeel DK531 kr531 krKøb
6Lyko DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner - 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr9 kr (6%)
17. maj 2026158 kr9 kr (6%)
3. maj 2026149 kr9 kr (6%)
1. maj 2026158 kr9 kr (6%)
16. apr. 2026149 kr9 kr (6%)
15. apr. 2026158 kr9 kr (6%)
17. mar. 2026149 kr4 kr (3%)
16. mar. 2026145 kr4 kr (3%)
10. mar. 2026149 kr6 kr (4%)
9. mar. 2026143 kr15 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret