Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml

GoldwellConditionersEAN: 4021609061229
Pris fra 179 krtil 531 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Goldwell dualsenses blondes & highlights anti-yellow conditioner 1L
179 kr
Til butik
Goldwell dualsenses blondes & highlights anti-yellow conditioner 1L billede

Produktinformation

Goldwell dualsenses blondes & highlights anti-yellow conditioner 1 Liter Er særligt til dig med lyst og stribebehandlet hår. De blå/lilla pigmenter i balsammen neutraliserer øjeblikkeligt uønskede gule toner, og giver lyse farvereflekser en kold tone,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Goldwell
EAN: 4021609061229
Varenr.: 4021609061229
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dualsenses Blondes Highlights (W,1000)
182 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner
452 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldwell Dualsenses Blonde & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1
452 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner (1000ml)
-6%531 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml
531 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix179 kr179 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3Cocopanda DK452 kr452 krKøb
4Lyko DK452 kr452 krKøb
5Bangerhead DK531 kr531 krKøb
6NordicFeel DK531 kr531 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner - 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026179 kr20 kr (13%)
18. maj 2026159 kr19 kr (11%)
17. maj 2026178 kr1 kr (1%)
15. maj 2026179 kr1 kr (1%)
14. maj 2026178 kr1 kr (1%)
13. maj 2026179 kr6 kr (3%)
12. maj 2026173 kr6 kr (4%)
11. maj 2026167 kr3 kr (2%)
9. maj 2026164 kr2 kr (1%)
7. maj 2026166 kr12 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret