Gå til hovedindhold

Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml)

GoldwellHårplejeEAN: 4021609061212
Pris fra 97 krtil 161 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Goldwell Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
97 kr
Til butik
Goldwell Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml billede

Produktinformation

Denne kur er særligt til dig med lyst og stribebehandlet hår. Genopbygger og plejer håret 100% på 60 sekunder. Indeholder den innovative Luminescine teknologi, som har lysreflekterende egenskaber, og giver dig en formidabel glans. Efterlader dit hår silkeblødt og ekstra glansfuldt som aldrig før. Anvendelse: Fordel produktet i nyvasket hår, lad virke i 60 sekunder, skyl grundigt ud. BEMÆRK at dette er et silver produkt, og der kan opnås et blåt/lilla skær ved vedvarende brug eller hvis håret er åben for farve.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 4021609061212
EAN: 4021609061212
Varenr.: 4021609061212
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml)
-33%116 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) billede

Produktinformation

60 sekunders kur til blondt og krøllet hår Restaurerer håret op til 100 % Restaurerende pleje, der genskaber farvens glans BlondeChromaComplex med reparerende mirabelle-lipidolie, UV-filter og Instant Microfluid Technology .

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Maske
Vægt: 237g
Artikel nr.: 206121
EAN: 4021609061212
Varenr.: B027717
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment 200ml
-20%123 kr
Før 154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment 200ml billede

Produktinformation

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment er specielt velegnet til dig med blondt eller stribet hår. På kun 60 sekunder bliver håret bygget op på ny! Håret vil få masser af pleje og glød.

Produktspecifikationer

Mærke: Goldwell
Kategori: Hårkur
Artikel nr.: 206121
EAN: 4021609061212
Varenr.: 3087021
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sec Treatment - 200 ml
161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK97 kr126 krKøb
2Bangerhead DK116 kr116 krKøb
3Cocopanda DK123 kr123 krKøb
4NordicFeel DK161 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml)

PriceData har fulgt prisen på Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Goldwell Dualsenses Blondes And Highlights 60 Sec Treatment (200ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202697 kr6 kr (7%)
14. apr. 202691 kr6 kr (6%)
1. apr. 202697 kr11 kr (13%)
26. mar. 202686 kr11 kr (11%)
22. mar. 202697 kr2 kr (2%)
14. mar. 202699 kr4 kr (4%)
11. mar. 202695 kr9 kr (10%)
20. feb. 202686 kr9 kr (9%)
11. feb. 202695 kr9 kr (10%)
7. feb. 202686 kr13 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret