Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf

Pris fra 1.424 krtil 1.775 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1424 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Rose Magnitude Eau De Parfum 100ml
-25%1.424 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Rose Magnitude Eau De Parfum 100ml billede

Produktinformation

Goldfield & Banks Rose Magnitude Eau De Parfum er en parfume fra Goldfield & Banks, moderne og sofistikeret med en floral og træagtig duftsignatur.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: GB010206
EAN: 9356353002439
Varenr.: 3353981
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf
1.775 kr
Til butik
Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf billede

Produktinformation

Rose Magnitude er en ny Eau de Parfum i Goldfield & Banks’ Botanical Series. En moderne fortolkning af rosen – ikke fra haver, men fra vildmarken. Inspireret af den surrealistiske skønhed i Australiens rosa saltsøer under pastelfarvede himle, genfortolker denne duft rosen med et vildt, strålende og uventet udtryk: en “dirty rose,” fejret for sin naturlige farvning af jord, sand, vind og salt. Robust og modstandsdygtig trives denne rose selv under ekstreme forhold og indfanger naturens vilde ånd. Krydret, strålende og raffineret udforsker Rose Magnitude kontrasterne mellem blødhed og styrke, vildskab og sofistikering. Mere end en duft – det er en ny blomsterhorisont, skabt gennem australsk natur og fransk parfumehåndværk, designet til at løfte Goldfield & Banks’ univers på digitale platforme, i butikker og i redaktionelt indhold. Anvendelse: Anvendelse: Spray 1–3 pump på pulspunkter som hals, håndled og indersiden af albuerne.Tip: Undgå at gnide duften ind efter påføring, da det kan påvirke duftens udvikling.Layering: For en mere intens og langtidsholdbar duft, påfør på fugtet hud eller kombiner med en uparfumeret bodylotion. Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: GB010206
EAN: 9356353002439
Varenr.: 4107-118-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Rose Magnitude Eau de Parfum - 100 ml
1.775 kr
Til butik
Goldfield & Banks Rose Magnitude Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Rose Magnitude er en ny Eau de Parfum i Goldfield & Banks’ Botanical Series. En moderne fortolkning af rosen – ikke fra haver, men fra vildmarken. Inspireret af den surrealistiske skønhed i Australiens rosa saltsøer under pastelfarvede himle, genfortolker denne duft rosen med et vildt, strålende og uventet udtryk: en “dirty rose,” fejret for sin naturlige farvning af jord, sand, vind og salt. Robust og modstandsdygtig trives denne rose selv under ekstreme forhold og indfanger naturens vilde ånd. Krydret, strålende og raffineret udforsker Rose Magnitude kontrasterne mellem blødhed og styrke, vildskab og sofistikering. Mere end en duft – det er en ny blomsterhorisont, skabt gennem australsk natur og fransk parfumehåndværk, designet til at løfte Goldfield & Banks’ univers på digitale platforme, i butikker og i redaktionelt indhold.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 199022
EAN: 9356353002439
Varenr.: 199022

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK1.424 kr1.424 krKøb
2Lyko DK1.775 kr1.775 krKøb
3NordicFeel DK1.775 kr1.775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf i 92 dage. Laveste pris i perioden er 1.424 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.775 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.600 kr.

Den nuværende pris på 1.424 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goldfield & Banks The Botanical Series Rose Magnitude Eau de Parf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.424 kr351 kr (20%)
3. mar. 20261.775 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret