Gå til hovedindhold

Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait

Pris fra 1.511 krtil 2.115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 604 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1511 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir (100 ml)
-29%1.511 kr
Før 2.115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir (100 ml) billede

Produktinformation

Mørk og overdådig, Silky Woods Elixir er en røgfyldt genopvågning af den australske agarwood, der oprindeligt blev brugt i Silky Woods Eau de Parfum. Denne eksotiske botaniske ingrediens er en af de mest mystiske og ærværdige essenser inden for parfumeri. Omhyggeligt fremstillet med figen, safran, orris og sirupagtig balsam for at afsløre både agarwoodens komplekse hjerte og dens frodige løv, er denne træagtige og gourmand-parfume rig på luksuriøs intensitet og sensualitet. En træagtig og gourmand-parfume, Silky Woods Elixir er for ægte kendere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 432g
Artikel nr.: GB010204
EAN: 9356353001159
Varenr.: B094515
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir 100ml
-25%1.511 kr
Før 2.015 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir 100ml billede

Produktinformation

Silky Woods Elixir er en mørk og overdådig eau de parfum med røgfyldt dybde og intens sensualitet. Mørk og overdådig, Silky Woods Elixir er en røgfyldt genopvågning af den australske agarwood, som oprindeligt blev brugt i Silky Woods Eau de Parfum.

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
Artikel nr.: GB010204
EAN: 9356353001159
Varenr.: 3339258
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait
2.115 kr
Til butik
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait billede

Produktinformation

Mørk og overdådig, Silky Woods Elixir er en røgfyldt genopvågning af den australske agarwood, som oprindeligt blev brugt i Silky Woods Eau de Parfum. Denne eksotiske botaniske ingrediens er en af de mest mystiske og ærværdige essenser i parfumeri. Omhyggeligt skabt med fig, safran, orris og sirupsagtig balsam for at afsløre både det komplekse hjerte af agarwood og dets frodige løv, er denne træagtige og gourmand-parfume rig på luksuriøs intensitet og sensualitet.En træagtig og gourmand-parfume, Silky Woods Elixir er for ægte kender.Koncentration: 25% essenser og botaniske ingredienserBotanicals & EssencesFigenSafranOrrisGuajaktræVaniljeOud AssafiAgartræ Tropisk AustralienOlfaktorisk Familie: Aromatisk - TræagtigOlfaktorisk Beskrivelse: Mørk - OverdådigKreativ Direktør: Dimitri WeberParfymører: Olivier Cresp & Hamid Merati KashaniAnvendelse: Spray 1 til 3 pump på pulspunkter som hals, håndled og indersiden af albuerne.Tip: Undgå at gnide efter sprayning, da det kan ændre duftens udvikling.Opbygning: For en mere intens og langvarig duft, påfør på fugtet hud eller opbyg med en duftfri bodylotion. Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: GB010204
EAN: 9356353001159
Varenr.: 4107-103-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Goldfield & Banks Silky Woods Elixir Eau de Parfum - 100 ml
2.115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK1.511 kr1.511 krKøb
2Cocopanda DK1.511 kr1.511 krKøb
3Lyko DK2.115 kr2.115 krKøb
4NordicFeel DK2.115 kr2.115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait

PriceData har fulgt prisen på Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait i 85 dage. Laveste pris i perioden er 1.511 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.763 kr.

Den nuværende pris på 1.511 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goldfield & Banks Silky Woods Elixir The Botanical Series Extrait de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.511 kr504 kr (25%)
9. mar. 20262.015 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret