Gå til hovedindhold

ACO GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret

ACOSanitetEAN: 8590830705548
Pris fra 752,34 krtil 872 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 119,66 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752.34 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
80 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X
752,34 kr
Til butik
80 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X billede

Produktinformation

80 x 2000 mm Rør afløb stål GM-X

Produktspecifikationer

EAN: 8590830705548
Varenr.: 15844079305039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACO Gm-x rør 80x2000 mm
794 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret
872 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN752,34 kr752,34 krKøb
2Proshop DK794 kr833 krKøb
3Elvvs.dk872 kr872 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret i 182 dage. Laveste pris i perioden er 752,34 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 864 kr.

Den nuværende pris på 752,34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GM-X rør DN80. 90X2000 mm. Galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026752,34 kr41,66 kr (5%)
23. maj 2026794 kr41,66 kr (6%)
22. maj 2026752,34 kr73,66 kr (9%)
15. maj 2026826 kr36 kr (4%)
12. maj 2026862 kr1 kr (0%)
2. maj 2026863 kr57 kr (7%)
2. apr. 2026806 kr66 kr (8%)
28. mar. 2026872 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026873 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026872 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret