Gå til hovedindhold

Aco GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret

AcoSanitetEAN: 8590830706422
Pris fra 112 krtil 176,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64,25 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 25. maj

Sammenlign priser på GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret
112 kr
Til butik
GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret billede

Produktinformation

Afløbsbøjning galvaniseret stål DN 50 87 gr.

Produktspecifikationer

Mærke: Aco
Kategori: Bøjninger til Galvaniseret afløb
EAN: 8590830706422
Varenr.: 247405
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACO Gm-x 50 mm bøjning 87 grader
123 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GM-X DN50 bøjning 87 gr. Galvaniseret
176,25 kr
Til butik
GM-X DN50 bøjning 87 gr. Galvaniseret billede

Produktinformation

ACO GM-X afløbsrørsystem er mufferør af push-fil typen består af standardrør samt alle nødvendige rørfittings i varmforzinket stål til konstruktion af afløbssystemer til anvendelse i bygninger.Alle dele er konstrueret og testet for brug i almindelige aflø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GM-X
Kategori: Bøjninger 87,0gr.
EAN: 8590830706422
Varenr.: 164910050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk112 kr112 krKøb
2Proshop DK123 kr162 krKøb
3vvsfittings.dk176,25 kr176,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret i 174 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for GM-X DN 50 bøjning 87 gr. Galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026112 kr1 kr (1%)
29. maj 2026113 kr1 kr (1%)
27. maj 2026112 kr8 kr (8%)
25. maj 2026104 kr19 kr (15%)
24. maj 2026123 kr19 kr (18%)
22. maj 2026104 kr1 kr (1%)
21. maj 2026105 kr1 kr (1%)
15. maj 2026104 kr1 kr (1%)
14. maj 2026105 kr1 kr (1%)
12. maj 2026104 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret