Gå til hovedindhold

ACO 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X

ACOSanitetEAN: 8590830709997
Pris fra 15 krtil 22 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13 kr 17. maj

Sammenlign priser på 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Aco GM-X tætningsring, 50 mm
15 kr
Til butik
Aco GM-X tætningsring, 50 mm billede

Produktinformation

Pålidelig tætning til GM-X afløbssystemerDenne tætningsring på 50 mm er udviklet til at skabe en sikker og holdbar samling i ACO GM-X afløbssystemer. Ringen passer til både GM-X rør og overgange og er fremstillet i sort gummi, der sikrer en effektiv tætni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Afløb
Farve: black
Størrelse: 50 mm
EAN: 8590830709997
Varenr.: 162780050
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Aco GM-X tætningsring, 50 mm
15 kr
Til butik
Aco GM-X tætningsring, 50 mm billede

Produktinformation

Pålidelig tætning til afløbssystemer med ACO GM-XDenne tætningsring på 50 mm er udviklet til ACO GM-X afløbssystemer og sikrer en tæt og holdbar samling mellem stålrør og rørovergange. Den er fremstillet af robust gummi, som effektivt forhindrer lækager o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Afløb
Farve: black
Størrelse: 50 mm
EAN: 8590830709997
Varenr.: 162780050
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
50 mm Tætningselement afløb stål GM-X
15,77 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GM-X DN 50 tætningsring.
19,93 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACO Gm-x 50 mm tætningsring
22 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK15 kr15 krKøb
2CompletVVS15 kr15 krKøb
3EL-GROSSISTEN15,77 kr15,77 krKøb
4Elvvs.dk19,93 kr19,93 krKøb
5Proshop DK22 kr61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X

PriceData har fulgt prisen på 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X i 161 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 50 mm Tætningselement afløb stål GM-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202615 kr1 kr (7%)
23. maj 202614 kr1 kr (8%)
17. maj 202613 kr2,77 kr (18%)
16. maj 202615,77 kr1,77 kr (13%)
10. maj 202614 kr1 kr (7%)
9. maj 202615 kr1 kr (7%)
27. mar. 202614 kr3,2 kr (19%)
15. mar. 202617,2 kr3,19 kr (16%)
14. mar. 202620,39 kr3,19 kr (19%)
21. feb. 202617,2 kr3,19 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret