Gå til hovedindhold

Design for the people Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm

Design for the peopleLamperEAN: 5704924024009
Pris fra 1.910 krtil 2.995 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.085 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1910 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dftp Glossy Mini bordlampe, lyserød
1.910 kr
Til butik
Dftp Glossy Mini bordlampe, lyserød billede

Produktinformation

Bordlampe i jadesten - Nordisk design fra Design For The People Glossy fra Design For The People er en smagfuld bordlampe med eksklusivt udtryk, der kombinerer naturlige materialer med skandinavisk enkelthed. Lampen er den mindre udgave af den populære...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: Lyserød
EAN: 5704924024009
Varenr.: 4244024000
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Glossy Mini bordlampe, pink jade
-30%2.099 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Glossy Mini bordlampe, pink jade billede

Produktinformation

Design for the people Glossy Mini bordlampe, beige - designet af Maria Berntsen Glossy Mini er en elegant bordlampe med en smuk base i lyserød jadesten og top i børstet messing. Lampen er designet af den danske designer Maria Berntsen, som har ønsket at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Design For The People
EAN: 5704924024009
Varenr.: 2520015057
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm
-26%2.220 kr
Før 3.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Glossy Mini Bordlampe Pink jadesten - Design For The People
2.995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk1.910 kr1.910 krKøb
2Lamper.dk2.099 kr2.099 krKøb
3Lampemesteren DK2.220 kr2.220 krKøb
4Luxlight.dk2.995 kr2.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.700 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.997 kr.

Den nuværende pris på 1.910 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Glossy bordlampe Mini Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Marmor - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.910 kr189 kr (9%)
23. maj 20262.099 kr189 kr (10%)
2. maj 20261.910 kr90 kr (5%)
1. maj 20262.000 kr159 kr (7%)
21. apr. 20262.159 kr61 kr (3%)
19. apr. 20262.220 kr61 kr (3%)
1. apr. 20262.159 kr64 kr (3%)
12. mar. 20262.095 kr185 kr (10%)
3. mar. 20261.910 kr5 kr (0%)
1. mar. 20261.915 kr85 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret