Gå til hovedindhold

Light Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå

LightBelysningEAN: 6410014507312
Pris fra 354,46 krtil 387,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33,04 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 8. maj

Sammenlign priser på Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 354.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL T-STYKKE XTS 40-1 3F HØJRE GR
354,46 kr
Til butik
GLOBAL T-STYKKE XTS 40-1 3F HØJRE GR billede

Produktinformation

Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå - PROFESSIONEL

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 6410014507312
Varenr.: 15842224439631
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå
363 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global t-stykke xts 40-1 3f højre gr
387,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN354,46 kr354,46 krKøb
2CS MEGASTORE DK363 kr402 krKøb
3MaintainIt387,5 kr387,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå

PriceData har fulgt prisen på Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 440 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 354,46 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Global XTS 40-1 T-stykke 230V, 3-faset, højre, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026354,46 kr1,94 kr (1%)
13. maj 2026356,4 kr19,4 kr (6%)
8. maj 2026337 kr20,93 kr (6%)
7. maj 2026357,93 kr8,07 kr (2%)
6. maj 2026366 kr8,07 kr (2%)
21. mar. 2026357,93 kr9,07 kr (2%)
20. mar. 2026367 kr9,07 kr (3%)
17. mar. 2026357,93 kr9,07 kr (2%)
16. mar. 2026367 kr9,07 kr (3%)
4. mar. 2026357,93 kr9,07 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret