Gå til hovedindhold

Solar Light Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå.

Solar LightBelysningEAN: 6410014507152
Pris fra 44,34 krtil 49 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,66 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.34 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Tilslutning Xts 11-1 3F Højre Gr
44,34 kr
Til butik
Global Tilslutning Xts 11-1 3F Højre Gr billede

Produktinformation

Et fleksibelt system, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg. Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. Søgetermer: 5414622422 - 19170111 - 5414622422 - 6410014507152

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Plumbing
EAN: 6410014507152
Varenr.: 8810496262481
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå.
45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global tilslutning xts 11-1 3f højre gr
46,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Tilslutning 3-faset Grå
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk44,34 kr44,34 krKøb
2CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
3MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
4Elvvs.dk49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå.

PriceData har fulgt prisen på Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 44,34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Global XTS 11-1 tilslutningsstykke 230V, 3-faset, højre, grå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202644,34 kr
2. jun. 202645 kr
1. jun. 202644,34 kr
30. apr. 202645 kr1 kr (2%)
15. apr. 202644 kr
14. apr. 202644,2 kr
13. apr. 202645 kr
20. feb. 202644,98 kr1,27 kr (3%)
18. feb. 202646,25 kr3,75 kr (8%)
17. feb. 202650 kr3,75 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret