Gå til hovedindhold

Light Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå

LightBelysningEAN: 6410014531485
Pris fra 300,76 krtil 328,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27,99 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300.76 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE XTSC 6200-1 DALI 3F 2M GR
300,76 kr
Til butik
GLOBAL SKINNE XTSC 6200-1 DALI 3F 2M GR billede

Produktinformation

Et fleksibelt skinne system med DALI, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 6410014531485
Varenr.: 15840252985679
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå
309 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skinne DALI 3-F Påbyg 2m Grå
319 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne xtsc 6200-1 dali 3f 2m gr
328,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN300,76 kr300,76 krKøb
2CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
3Elvvs.dk319 kr319 krKøb
4MaintainIt328,75 kr328,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå

PriceData har fulgt prisen på Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 300,76 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 300,76 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-1 DALI 230V, 3-faset 2 meter Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026300,76 kr18,24 kr (6%)
6. maj 2026319 kr5,15 kr (2%)
5. maj 2026324,15 kr5,15 kr (2%)
26. apr. 2026319 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026315 kr9 kr (3%)
23. apr. 2026324 kr9 kr (3%)
18. apr. 2026315 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026317 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026315 kr9,15 kr (3%)
5. apr. 2026324,15 kr7,15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret