Gå til hovedindhold

EL-Grossisten GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium

EL-GrossistenEludstyrEAN: 8711559325279
Pris fra 12 krtil 36 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,94 kr 28. mar.

Sammenlign priser på GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Skb 16-1 Wireophæng Kort Alu
12 kr
Til butik
Global Skb 16-1 Wireophæng Kort Alu billede

Produktinformation

RCS750 3-faset skinnesystem er fremstillet af en solid aluminiumsskinne, der fås i længderpå 1, 2, 3 og 4 m med fire elektriske stik. Enhver konfiguration kan realiseres relativt let:Vandret eller lodret, monteret på eller i loftet, på væggen eller på fri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse - varer
EAN: 8711559325279
Varenr.: 702604
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Global Wireophæng kort SKB16-1 alu
27,78 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Global Wireophæng kort SKB16-1 alu
27,78 kr
Til butik
Global Wireophæng kort SKB16-1 alu billede

Produktinformation

Global Wireophæng kort SKB16-1 i aluminium er et specialiseret tilbehør til lysskinner med 3 faser, designet til at sikre en stabil og diskret ophængning af lysskinner. Med sit kompakte design og robuste materiale bidrager ophænget til en sikker installat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til lysskinner med 3 faser
EAN: 8711559325279
Varenr.: 15110283460934
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk12 kr12 krKøb
2EL-GROSSISTEN27,78 kr27,78 krKøb
3EL-NETSALG27,78 kr27,78 krKøb
4CS MEGASTORE DK36 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium

PriceData har fulgt prisen på GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium i 173 dage. Laveste pris i perioden er 6,94 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for GLOBAL SKB 16-1 Trådbøjle kort aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202612 kr6 kr (33%)
24. maj 202618 kr6 kr (50%)
6. maj 202612 kr2,65 kr (18%)
5. maj 202614,65 kr2,65 kr (22%)
24. apr. 202612 kr2,45 kr (17%)
23. apr. 202614,45 kr2,45 kr (20%)
15. apr. 202612 kr5,06 kr (73%)
28. mar. 20266,94 kr5,06 kr (42%)
27. mar. 202612 kr5 kr (29%)
24. mar. 202617 kr4 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret